2014-10-24
Finansų ministras apdovanojo studentus - vertingiausių mokslo darbų autorius

Finansų ministras Rimantas Šadžius premijomis apdovanojo 9 studentų mokslo darbų konkurso Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų panaudojimo tema laureatus. Bendras skirtų premijų fondas – beveik 16 tūkst. litų...

Daugiau
Kvietimas teikti paraišką
label.nuotrauka
2015-03-05

Transporto investicijų direkcija kviečia pareiškėją – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją, pateikti projekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vidinio laivybos kanalo nuo PK(-5,5) iki PK(21) (I gilinimo darbų etapas) gilinimo darbai" paraišką struktūrinei paramai gauti.

Muziejų lobiai – kiekvieno namuose
label.nuotrauka
2014-10-21

Norite pažiūrėti dailės parodą, bet tingite išsiruošti į muziejų, jus pagavo patriotizmo dvasia ir įsigeidėte patyrinėti senovės žemėlapiuose vaizduojamą Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę arba esate nerimstantis dviračių mėgėjas ir jus domina šios susisiekimo priemonės tobulinimo istorija?

Panaikintas dar vienas prieš du dešimtmečius išvestos kariuomenės pėdsakas
label.nuotrauka
2014-10-01

Jonavos rajono Dumsių seniūnijos gyventojai nuo šiol dažniau užsuks į buvusios Gulbiniškių raketų bazės teritoriją – be baimės, kad čia surinkti grybai ar uogos gali būti nuodingi. Kol buvusios sovietų bazės teritorija nebuvo išvalyta, grybautojai ir uogautojai didelį valstybinio miško plotą lenkdavo iš tolo.

Panevėžyje - dešimtys nuo dulkių išvaduotų gatvių
label.nuotrauka
2014-10-13

Įsivaizduokite Europos miestą, kuriame tektų keliauti per dulkėtas, duobėmis išmuštas gatves. Būtent tokį vaizdą dar prieš metus buvo galima matyti viename Lietuvos didmiesčių – Panevėžyje, turinčiame daugiau kaip 96 tūkst. gyventojų.

Projektų Kontaktų mugė 2014, skirta 2014–2020 ES fondų investicijų Lietuvoje pradžiai
label.nuotrauka
2014-09-11

Mielieji projektų vykdytojai, Finansų ministerijos vardu maloniai kviečiame Jus dalyvauti Europos Sąjungos fondų projektų kontaktų mugėje, kuri vyks  š. m. rugsėjo 23 d., antradenį, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Klausti apie ES lėšas skatina skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai"
label.nuotrauka
2014-09-18

Šiandien buvo viešai pristatyta skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“, kuria siekiama didinti Europos Sąjungos (ES) lėšomis finansuojamų projektų skaidrumą. Tai – analogų ES neturinti iniciatyva, kuri skatins įmones bei organizacijas visuomenei savanoriškai atskleisti daugiau informacijos. Gyventojai turės galimybę ne tik sužinoti, už kiek buvo nupirktas vienas ar kitas daiktas, gauti informaciją apie projekto vykdytojo akcininkus, organizacinę struktūrą ir pan., bet ir įgis teisę tiesiogiai projekto vykdytojui užduoti rūpimą klausimą.

Užsienio piligrimų kelias veda į marijonų miestą
label.nuotrauka
2014-09-16

„Marijampolė laukia piligrimų bei turistų ir gali jais pasirūpinti“, – sako Arūnas Adomynas, Palaimintojo Jurgio Matulaičio piligrimų centro administratorius.

Į Baltiją nuleistas modernus mokslinių tyrimų laivas
label.nuotrauka
2014-09-16

Vakar į Baltijos jūrą nuleistas Klaipėdos universiteto mokslinių tyrimų laivas.

Jauniausias, bet su charakteriu ir kantriai kuriantis savo istoriją
label.nuotrauka
2014-09-10

Visaginas – švarus ir žalias miestas, užauginęs Lietuvai garsių sportininkų ir talentingų dainininkų. Įkurtas ežeringose apylinkėse ir rūpestingai išsaugojęs miškų masyvus, jauniausias šalies miestas ir jo gyventojai bei svečiai nuo šiol galės džiaugtis modernia sporto ir aktyvaus poilsio zona.